O nas

Dlaczego BEKANTAN?

Bekantan to Indonezyjska nazwa Nosacza Sundajskiego, unikalnego gatunku, który zamieszkuje tylko na Borneo. Z powodu szczególnych upodobań żywieniowych Nosacza Sundajskiego nie można zobaczyć w żadnym Zoo ani nigdzie indziej poza jego naturalnym środowiskiem na Borneo. To czyni Nosacza bardzo unikalnym gatunkiem.

Do tego należy dodać jego charakterystyczny 🙂 zabawny wygląd oraz dosłownie ludzką mimikę twarzy :). To dzięki tym charakterystycznym cechom Nosacz Sundajski zyskał olbrzymią popularność w internecie oraz powstała fikcyjna postać Janusza Nosacza, który jest bohaterem niezliczonej ilości memów oraz filmów na YouTube. My także zaraziliśmy się tą popularnością:)


Czemu napój energetyzujący BEKANTAN?

Zdając sobie sprawę z popularnością energy drinków napędzanej tempem i trybem życia w nowoczesnym Świecie stwierdziliśmy, że można to zrobić lepiej. Bez zbędnej chemii z dbałością o jakość. Energy drink BEKANTAN składa się tylko z naturalnych składników a w dodatku jest WEGAŃSKI co sprawia, że jesteśmy alternatywą dla produktów wielkich koncernów. BEKANTAN dla nas nie jest tylko marka ale sposób życia.
Scroll to Top