O nas

Dlaczego BEKANTAN?

Bekantan to Indonezyjska nazwa Nosacza Sundajskiego, unikalnego gatunku, który zamieszkuje tylko na Borneo. Z powodu szczególnych upodobań żywieniowych Nosacza Sundajskiego nie można zobaczyć w żadnym Zoo ani nigdzie indziej poza jego naturalnym środowiskiem na Borneo. To czyni Nosacza bardzo unikalnym gatunkiem.

Do tego należy dodać jego charakterystyczny 🙂 zabawny wygląd oraz dosłownie ludzką mimikę twarzy :). To dzięki tym charakterystycznym cechom Nosacz Sundajski zyskał olbrzymią popularność w internecie oraz powstała fikcyjna postać Janusza Nosacza, który jest bohaterem niezliczonej ilości memów oraz filmów na YouTube. My także zaraziliśmy się tą popularnością:)


Czemu napój energetyzujący BEKANTAN?

Zdając sobie sprawę z popularnością energy drinków napędzanej tempem i trybem życia w nowoczesnym Świecie stwierdziliśmy, że można to zrobić lepiej. Bez zbędnej chemii z dbałością o jakość. Energy drink BEKANTAN składa się tylko z naturalnych składników a w dodatku jest WEGAŃSKI co sprawia, że jesteśmy alternatywą dla produktów wielkich koncernów. BEKANTAN dla nas nie jest tylko marka ale sposób życia.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Przewiń do góry